łść

Oferta

                  

 

 

 

 

                                       Detektywistyka

TYM SIĘ ZAJMUJE: 

 • usługi wywiadowcze w zakresie badania aktualnej sytuacji prawnej, finansowej i majątkowej podmiotów gospodarczych oraz ustalanie możliwości płatniczych dłużników,
 • poszukiwanie osób zaginionych oraz ukrywających się,
 • ustalanie miejsca zamieszkania, pracy, kontaktów osobistych,
 • poszukiwanie skradzionych dóbr materialnych,
 • weryfikacja informacji na zlecony temat,
 • sprawy karne i wykroczenia - ustalanie świadków, potwierdzanie wiarygodności alibii, zbieranie dowodów,
 • ujawnianie i potwierdzanie wykorzystywania nieuzasadnionych zwolnień lekarskich,
 • sprawdzanie autentyczności szkód zgłaszanych firmie ubezpieczeniowej,
 • identyfikacja osób,
 • udowadnianie ujawniania tajemnic np. firmowych,
 • ustalanie stanu majątkowego dłużników dla potrzeb sądowo-komorniczych,
 • wczesne rozpoznawanie niewypłacalności kontrahentów,
 • ocena wiarygodności kredytobiorców, poszukiwanie osób uchylających się od spłat kredytów,
 • analiza przeszłości zawodowej,
 • wyszukiwanie i sprawdzanie informacji na temat pracowników oraz osób ubiegających się o przyjęcie do pracy,
 • wywiad środowiskowy.
 • sporządzanie profesjonalnych stenogramów nagranych rozmów dla potrzeb procesowych
 • ustalanie spadkobierców majątku
 • pomoc w zorganizowaniu i przeprowadzeniu testów DNA
 • sprawdzenie przed zakupem przeszłości samochodu sprowadzonego z zagranicy
 • Ustalanie świadków w sprawach karnych i w sprawach o wykroczenia, potwierdzanie alibii
 • asysta podczas wyjazdów biznesowych. Planujesz wyjazd służbowy?, trudne negocjacje w obcym terenie?. Chcesz czuć sie bezpiecznie i skupić się wyłącznie na sprawach biznesowych? Zadzwoń, rozpoznam miejsce spotkania, poprowadzę kontrobserwacje lub udzielę Ci asysty podczas spotkania.

 

      Sprawy rozwodowe:

 • obserwacja osób, potwierdzanie niewierności
 • ustalenia majątkowe oraz dowodowe (dokumentacja),
 • przygotowywanie sprawozdań do wykorzystania w Sądzie.

 

WYPOŻYCZANIE FOTOPUŁAPKI

 • Wyjeżdżasz na wakacje, chcesz sprawdzić co dzieje się na Twojej posesji
 • Chcesz zabezpieczyć przed intruzami plac budowy, las, ogród działkowy, domek letniskowy itp.
 • Ktoś podrzuca wam śmieci.

 

Mam dla Ciebie propozycję- wypożyczę Ci fotopułapkę.
Fotopułapka przystosowana jest do działania z ukrycia. Doskonale maskuje się w każdym miejscu, a wodoodporna obudowa zabezpiecza ją nawet przed silnym deszczem. Przeznaczona jest do robienia zdjęć oraz nagrywania filmów wideo (również w nocy), które służyć nam mogą później jako dowód. Urządzenie działa w pełni automatycznie.

               Jedną z najistotniejszych funkcji tego urządzenia jest możliwość wysyłania powiadomień o wydarzeniach w formie MMS lub maila  Dzięki tej funkcji, otrzymasz powiadomienie zawsze w chwili wydarzenia!

 

Jak wypożyczyć fotopułapkę?

Skontaktuj się ze mną. Zapoznaj się z zasadami wypożyczania,  po podpisaniu umowy wypożyczenia otrzymasz do użytku skonfigurowane urządzenie i ładowarkę.

Po upływie okresu wypożyczenia - zwróć urządzenie. Po całej transakcji wystawię paragon lub fakturę Vat.

Zapewniam pełną dyskrecję.

 


SPRAWDZENIE ANTYPODSŁUCHOWE

Sprawdż mieszkanie lub biuro przed podsłuchem.

Sprawdzę Twój pojazd przed obcym nadajnikiem GPS

ZADZWOŃ i UMÓW SIĘ! 504 092 176

 


  

WSPÓŁPRACA Z DOBRYM DETEKTYWEM

Profesjonalny detektyw już na pierwszym spotkaniu wylegitymuje się swoją licencją, a przy zleceniu podpisze z Tobą umowę i wystawi fakturę za usługę. 

Kiedy współpracujesz z dobrym detektywem, po wykonaniu przez niego zlecenia otrzymasz sprawozdanie o czynnościach, które przeprowadził. Detektyw przedstawi i przekaże też zebrany materiał dowodowy (np. zdjęcia, filmy, dokumenty).

 

NA CO UWAŻAĆ PRZY WYBORZE DETEKTYWA

JEŚLI POSZUKUJESZ DETEKTYWA, ZWRÓC UWAGĘ  CZY: 

 • posiada ważną licencję, ubezpieczenie i czy jest wpisany do rejestru działalności regulowanej
 • podaje pełne dane swojej siedziby i czy nie unika spotkania się w swoim biurze
 • podpisuje z Tobą umowę dotyczącą wykonania zleconej usługi
 • wysyła potwierdzenie wpłacenia zaliczki
 • wystawia faktury za swoją usługę

Jeśli cena usługi detektywistycznej, którą wybierasz jest wyjątkowo niska w porównaniu z cenami konkurencji, poszukaj innego detektywa.


 

SYMPTOMY ZDRADY

Zmiany w rozkładzie dnia codziennego

Większość ludzi ma stały tryb dnia, wstaje i kładzie się o podobnej porze, lubi pewne potrawy, sięga po określone książki, czy lubi oglądać dane filmy, chodzi do fryzjera na przykład raz na miesiąc, dwa razy w miesiącu spotyka się z przyjaciółmi.

Gdy partner zaczyna zachowywać się inaczej niż dotychczas i nie da się tego w żaden logiczny sposób wytłumaczyć, może to wskazywać na zdradę. Na przykład jeśli rozpoczyna dietę, a wcześniej nie był do tego skłonny, kładzie się później spać, częściej wychodzi z domu, warto przyjrzeć mu się baczniej. Zazwyczaj wraz e zmianami rozkładu dnia i nawyków idą kolejne zamiany.
Symptomy zdrady. Więcej czasu poza domem

Partner zaczyna więcej pracować, ma dodatkowe dyżury, wyjazdy, delegacje, szkolenia, które sprawiają, że jest nieobecny w domu zwłaszcza wieczorami i w nocy. Dodatkowo wyłącza telefon, nie odbiera lub zwleka z odebraniem telefonu, długo nie oddzwania.

Ponadto wraz z zaangażowaniem w pracę nie rosną zarobki, wprost przeciwnie, pieniędzy jest mniej, bo romans jest kosztowny.
Symptomy zdrady. Większa dbałość o wygląd

Partner zaczął chodzić na siłownię, trzy razy w tygodniu na basen, częściej chodzi do sklepu i kupuje sobie odzież, przegląda się co chwilę w lustrze, idzie do fryzjera, zapuszcza zarost, decyduje się na wybielanie zębów, kupuje drogi zegarek lub markowe gadżety, mocniej skrapla się perfumami. Oczywiście może to wskazywać, że po prostu chce wyglądać atrakcyjniej dla Ciebie. Równie dobrze….może się tak starać dla kogoś innego.
Symptomy zdrady. Inaczej w łóżku

Co ciekawe zdradzający mężczyźni nie zawsze ograniczają aktywność seksualną z obecną partnerką. Czasami liczba zbliżeń paradoksalnie wzrasta. Niekiedy mężczyzna staje się bardziej innowacyjny, zaangażowany, chce się kochać w nowych pozycjach, sięga po akcesoria erotyczne.

Psychoterapeuci są zdania, że zwiększenie częstotliwości zbliżeń ze zdradzaną partnerką może wynikać po prostu ze zwiększonego libido osoby zdradzającej. Z czasem jednak, wraz z rozwojem relacji z kochanką, częstotliwość seksu z partnerką spada.

Na co warto zwrócić uwagę?

Na pewno na bardziej mechaniczny seks, mniejszą czułość, delikatność, unikanie pocałunków i po prostu na brak zainteresowania bliskością niezwiązaną z seksem. Zastanowić powinno również siadanie z dala od partnera, uciekanie od bliskości na co dzień – brak chwytania za dłonie, przytulania się w trakcie filmu.

Zdradzający mężczyzna dystansuje się. Gdy jest pytany, o to co się dzieje, reaguje obronnie poirytowaniem, kłamie lub nerwowo się śmieje, unikając odpowiedzi na pytanie.
Symptomy zdrady. Mniejsze zaangażowanie w życie rodzinne

Zaangażowanie mężczyzny uwikłanego w romans zazwyczaj zmniejsza się. Zdradzająca osoba unika wspólnego spędzania czasu, jej obowiązki domowe zostają zignorowane, trudno doprosić się ścięcia trawy czy naprawy kranu. Niestety zdradzający mężczyzna przestaje się również interesować dziećmi, spada jego cierpliwość w stosunku do nich.
Symptomy zdrady. Prowokowanie kłótni

Zdradzający mężczyzna często prowokuje kłótnie. Robi wszystko, by zdenerwować swoją partnerkę, stawia sprawy na ostrzu noża, wszystko po to, by mieć pretekst, by wyjść wieczorem z domu i „przemyśleć sprawy”, czyli de facto mieć szansę spotkania się z kochanką.
Symptomy zdrady. Krótkie rozmowy przez telefon

Bardzo typowe dla osoby zdradzającej jest przeprowadzanie krótkich, zdawkowych rozmów przez telefon, wychodzenie do innego pokoju, gdy ktoś dzwoni, żeby odebrać. Na pytanie, kto to, partner często unika odpowiedzi lub kłamie.

Podobnie czujność powinno wzbudzić trzymanie kurczowe telefonu, chodzenie z nim wszędzie, nawet do toalety, jak również ustawianie haseł na telefonie, komputerze, tablecie, dla których on może znaleźć mnóstwo usprawiedliwień.

Gdy przypadkowo jego telefon trafi w Twoje ręce, nerwowa reakcja również powinna zastanowić. Podobnie jak kasowanie historii wiadomości sms, e-maili, rozmów na komunikatorach, itd.
Symptomy zdrady. Zgubienie obrączki lub nienoszenie jej

Za ciasna, zbyt luźna lub niewygodna obrączka – to już klasyk. Teoretycznie sprawę powinna załatwić jedna wizyta u jubilera, na którą mężczyzna nie daje się namówić. Partner nie chce nosić obrączki, reszta to wymówki.

Podobnie powinna zastanowić niechęć do zabierania partnerki na wspólne wyjścia, imprezy firmowe.
Symptomy zdrady. Przejęzyczenia

Partner pomylił się i zwrócił się do Ciebie innym imieniem? To wbrew pozoru częsta sytuacja, która zdarza się nie tylko w kawałach. Stanowi sygnał, że w myślach partnera jest ktoś inny.

Typowa sytuacja to również częste opowiadanie o kochance, wspominanie o jej problemach, współczucie jej, mówienie o jej mężu, na którego nie może liczyć, krytykowanie go. Teoretycznie wydaje się to niedorzeczne, żeby zdradzający mężczyzna rozmawiał ze swoją partnerką o kochance…jednak zdarza się to dość często. Dlatego jeśli on dużo mówi o innej kobiecie, powinno to wzbudzić Twoją czujność.
Symptomy zdrady. Poczucie winy

Niektórzy zdradzający mężczyźni mają poczucie winy. Chcąc się zrekompensować i uzyskać ulgę, mogą być spolegliwi, ugodowi w relacji. Często na wszystko się zgadzają, wycofując się z własnych potrzeb. Powód? Jest mu wszystko jedno, bo skupia się na relacji z kochanką.

Niekiedy starają się wynagrodzić krzywdę drogimi prezentami, kwiatami, niespodziankami.
Zaczynają nachodzić Cie wątpliwości?, zadzwoń a postaram się pomóc.


Cennik

Z uwagi na specyfikę zadań ceny ustalane są indywidualnie.

Kontakt

Biuro Detektywistyczne
            "Górny"

ul. Kościuszki 29
34-300 Żywiec

tel. 504 092 176
email:   doradztwozywiec@onet.eu

 

 Firma założona w 2005r.


">

POLSKIE STOWARZYSZENIE LICENCJONOWANYCH DETEKTYWÓW

Najlepsi Detektywi w Bielsku-Białej i okolicy 

 


Licznik odwiedzin: 17813

Polecane linki

Ekspertyzy grafologiczne